Międzynarodowe forum poświęcone cyfryzacji kin NewCineForum 2017

Termin: 2-3 marca 2017

Miejsce: KIJÓW.CENTRUM

Adres: Aleja Zygmunta Krasińskiego 34, 30-101 Kraków NewCineForum 2017 to kolejna, już szósta edycja międzynarodowego forum poświęconego cyfryzacji kina. 

Idea organizacji konferencji narodziła się z zaangażowania Apollo Film we wspieraniu rozwoju kin tradycyjnych. Cyfryzacja sprzyja takim inicjatywom. Jest tylko jeden warunek - my wszyscy, twórcy kin, ich operatorzy, dyrektorzy artystyczni, patroni i sponsorzy musimy zacząć traktować zmiany, jakie zachodzą we współczesnej kinematografii, nie jako zagrożenia, ale jako szansę na rozwój.

Trzy pierwsze edycje spotkania funkcjonowały pod nazwą EuroCinema Expo. Zarówno one, a także czwarta edycja znana już jako NewCineForum cieszyły się ogromnym zainteresowaniem wszystkich związanych z branżą kinową: zarówno kadrą kierowniczą, właścicieli, jak i sponsorów takich placówek,  z Polski i z zagranicy. Łącznie w poprzednich konferencjach wzięło udział ponad 1000 uczestników. Naturalnym krokiem wydaje się organizacja kolejnej, już szóstej edycji.

Przez dwa dni, 2 i 3 marca 2017, będziemy rozmawiać oraz uczyć się wzajemnie i od innych, jak inwestować w nasze kina. Dlaczego międzynarodowo? Najlepiej czerpać inspiracje od tych, którzy pewne procesy mają za sobą. Na konferencję zapraszamy wszystkich Państwa związanych z branżą kinową oraz tych, którzy w kino chcieliby zainwestować.

Konferencja, podobnie jak w poprzednich latach będzie miała miejsce w krakowskim Kijów.Centrum (dawne kino Kijów).

 

Organizator

Partnerzy

PP/Cookies