Nasza firma posiada:przyznawany przez:

 
 
Ogólne Warunki Handlowe
Poniższe warunki i postanowienia mają zastosowanie do wszystkich naszych usług, które są dostępne na naszej stronie internetowej www.symposium.pl, mailowo lub telefonicznie. Wchodząc, przeszukując oraz korzystając z naszej strony internetowej i/lub dokonując rejestracji na konferencję czy rezerwacji hotelu potwierdzają Państwo, że przeczytali, zrozumieli i zaakceptowali poniższe warunki i postanowienia.

Strony internetowe, ich zawartość oraz infrastruktura, a także system rejestracji i rezerwacji hoteli są własnością oraz są zarządzane i dostarczane przez Symposium Cracoviense Sp z o.o. 31-123 Kraków, Krupnicza 3, KRS 0000210115 i udostępniane są wyłącznie do Państwa osobistego, niekomercyjnego użytku, zgodnie z warunkami i postanowieniami określonymi poniżej.

1. Zakres usług i ceny
Poprzez stronę internetową www.symposium.pl  oferujemy usługi
- rejestracji konferencyjnej
- rezerwacji hoteli
- dodatkowe, związane z konferencją
Wszystkie podane ceny są cenami brutto, zawierają podatek VAT.
Przelicznik walut dostępny na naszej stronie służy wyłącznie celom informacyjnym i nie powinien być traktowany jako wiarygodny i dokładny. Rzeczywiste ceny mogą różnić się od tych, które zostały obliczone przez przelicznik walut na naszej stronie.

2. Prywatność
Symposium Cracoviense  działa według najwyższych standardów etycznych i szanuje Państwa prywatność. Z wyjątkiem sytuacji wymaganych przez prawo oraz konieczności ujawnienia Państwa imienia i nazwiska, adresu e-mail oraz danych karty kredytowej w celu zakończenia procesu rezerwacji w wybranym przez Państwa hotelu, nigdy nie ujawniamy Państwa danych osobowych podmiotom trzecim bez Państwa zgody.
Symposium Cracoviense  jako Administrator danych informuje, że podane dane osobowe będą przetwarzane w celu podjęcia niezbędnych działań związanych z realizacją zgłoszenia uczestnictwa w konferencji. Administrator danych informuje o przysługującym Pani/Panu prawie do wglądu do swoich danych oraz ich korekty.
Jeśli ma Pan/Pani  pytania lub uwagi dotyczące polityki prywatności prosimy o przysłanie ich mailem na adres: info@symposium.pl
W celu zabezpieczenia i zaszyfrowania danych Państwa karty kredytowej, w momencie ich przesyłania do naszego systemu korzystamy z technologii Secure Socket Layer (SSL).

3. Płatności
Płatności można dokonać :
- przelewem bankowym
- kartą kredytową
Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl
Opłaty za rejestrację konferencyjną i usługi dodatkowe, związane z konferencją winny być opłacone do 3 dni od daty rejestracji.
Hotele wymagają podania danych karty kredytowej w celu zagwarantowania rezerwacji. W związku z tym, przesyłamy dane Państwa karty kredytowej bezpośrednio do hotelu, w którym zarezerwowali Państwo pokój, a także możemy sprawdzić (tj. pre-autoryzować) Państwa kartę kredytową.
W przypadku niektórych konferencji hotel może dokonać pre-autoryzacji lub obciążyć Państwa kartę kredytową w momencie dokonania i potwierdzenia rezerwacji.

4. Anulowanie rejestracji i rezerwacji hotelowej
Dokonując rejestracji na konferencję i  rezerwacji w hotelu akceptują Państwo określone warunki anulacji.
Zasady dotyczące anulowania uczestnictwa w konferencji i rezerwacji hotelowej dostępne są na stronie każdej konferencji, w części „opłaty rejestracyjne” i „opłaty hotelowe”
Anulację rejestracji konferencyjnej i rezerwacji hotelowej należy przesłać mailem na adres: info@symposium.pl lub adres mailowy pracownika odpowiedzialnego za konferencję, podany na stronie www konferencji.
PP/Cookies