Nasza firma posiada:przyznawany przez:

 
 

SYMPOSIUM CRACOVIENSE działa już 16 lat na rynku turystyki biznesowej i naszym celem jest profesjonalna obsługa logistyczna i techniczna wykładów, prezentacji i wystaw, staropolska gościnność wobec uczestników, specjalna troska o zaproszonych gości. 

Firmę tworzy doświadczony zespół, od wielu lat zajmujący się organizacją krajowych i międzynarodowych kongresów, konferencji, sympozjów. Ich perfekcyjna praca pozwala nam osiągać sukcesy organizacyjne, wyrażane przez uczestników i zleceniodawców, po realizowanej imprezie.

Wyrażamy nadzieję, że nasze doświadczenie i dobra znajomość warunków spotkań naukowych, pozwoli na zaproponowanie oferty lepszej i bardziej wiarygodnej w stosunku do innych firm. Symposium Cracoviense wprowadza zasady zrównoważonego rozwoju w organizacji kongresów. Promujemy wśród naszych dostawców społeczną odpowiedzialność biznesu, i jeśli to tylko jest możliwe staramy się stosować podczas organizacji kongresów rozwiązania przyjazne środowisku. 

Organizowaliśmy spotkania gromadzące od 100 do 2000 uczestników. Mamy ambicje, aby każde przez nas organizowane spotkanie nie było powielane, aby miało swoisty koloryt, jednak z zachowaniem wypracowanej już wcześniej tradycji. Dbamy, aby nasza łacińska nazwa Symposium Cracoviense kojarzyła się ze starą sentencją Expertis credite i niech czyny, a nie słowa świadczą o nas. Z przyjemnością osobiście przedstawimy szerzej naszą ofertę, jak nasze dotychczasowe dokonania.
PP/Cookies